Пошук по сайту

Home Про нас Історія кредитної спілки
Історія кредитної спілки PDF Печать E-mail
07.12.2011 21:26

    Кредитна спілка «Самопоміч» як громадська організація була створена ініціативною групою жителів м. Броди в 1998 році з метою фінансового та соціального захисту її членів шляхом залучення їх особистих заощаджень для взаємного кредитування. Установчі збори членів-засновників спілки відбулися 14.06.1998 року, а в серпні 1998 року проведена державна реєстрація кредитної спілки як громадської установи. В квітня 2004 року КС «Самопоміч» була зареєстрована як фінансова установа, отримала ліцензію на діяльність по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки. Позаду вже – 13 років плідної праці, праці, вірної українським традиціям кооперативного руху.

З 2004 року кредитна спілка активно працює над розширення території надання фінансових послуг. Наші відокремлені підрозділи-філії працюють у районних центрах Львівської області (Радехів, Жовква, Перемишляни, Золочів, Кам’янка-Бузька, Сокаль, Буськ, Старий Самбір, Самбір, Жидачів, Яворів, Мостиська), Рівненської області (Млинів, Дубно), на стадії відкриття відокремлений підрозділ – філія кредитної спілки «Самопоміч» у м. Горохів Волинської області. На 01.12.2011 року 22903 членів кредитної спілки «Самопоміч» користуються нашими фінансовими послугами.

Досконалий менеджмент, злагоджена робота всіх філій та кожного працівника зокрема, відкритість, прозорість, довіра дозволяють нам не тільки твердо стояти на ногах, а і постійно боротися з несприятливими умовами зовнішнього середовища.

Кредитна спілка «Самопоміч» є активним членом Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, ОКС «Програма захисту вкладів». За результатами моніторингів фінансово-господарської діяльності кредитна спілка «Самопоміч» отримала технічну безповоротну допомогу на поповнення капіталу за проектом «Відкрита кредитна спілка» Канадської Програми зміцнення кредитних спілок в Україні (Канадської Кооперативної асоціації). Наші працівники активно працюють над проектом фінансової просвіти для малозабезпечених верств населення. Ми тісно співпрацюємо з Львівською обласною державною адміністрацією по Програмі Енергозбереження, з місцевою владою та місцевими громадами. Згідно Меморандуму здійснюємо спільні проекти з Суспільною службою України.

Мета кредитної спілки «Самопоміч» - зміцнення та ефективний розвиток фінансової установи, розширення надання фінансових послуг, зменшення відсоткових ставок на кредитування, зокрема для мешканців села.

 

 


Работает на Joomla!.